M&H Reality
Frýdlant nad Ostravicí
Hlavní 274
Tel.: 604 238 931
M&H Reality najde i prodá Vaši nemovitost
Nejlepší volba při prodeji Vaši nemovitosti
Vyhledávání nemovitostí
z naší nabídky
TIP REGIONU
Prodej RD 5+1, Pržno,
cena: info o ceně na dotaz
[ Více info ]
M&H Reality doporučuje:
Prodej bytu 3+1, Frýdek - Místek,
cena: 2.390.000,-Kč . ... [ Více info ]
Prodej RD 3+kk, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 4.570.000,-Kč . ... [ Více info ]
Prodej pozemku, Pstruží,
cena: 4.120.000,-Kč . ... [ Více info ]
Prodej chaty 3+1, Malenovice,
cena: 2.220.000,-Kč . ... [ Více info ]
Prodej bytu 2+kk, Frýdek - Mistek,
cena: 3.620.000,-Kč . ... [ Více info ]
Poptávky konkrétních našich zájemcu o nemovitosti ke koupě:
(klikněte na níže uvedenou nemovitost)
Novinky v nabídce nemovitostí
Pronájem prostoru, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 6.000-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem prostoru, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 6.000-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem prostoru-skladu, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 6.000-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem místnosti - prostoru, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 4.000-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem bytu 2+KK, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 13.000-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem garáže v RD, Frýdland nad Ostravicí,
cena: 2.500,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Prodej bytu 3+1, Frýdek - Místek,
cena: 2.390.000,-Kč. ... [ Více info ]
Pronájem bytu 2+kk, Frýdek - Místek,
cena: 3.499.000,-Kč. ... [ Více info ]
Prodej chaty 3+1, Malenovice,
cena: 2.220.000,-Kč. ... [ Více info ]
Prodej chaty 3+kk, Kunčice pod Onřejníkem,
cena: 2.597.000,-Kč. ... [ Více info ]
Pronájem bytu 3+1, Frýdland nad Ostravicí,
cena: 13.000,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Prodej RD 6+1, Lubno,
cena: 6.140.000,-Kč. ... [ Více info ]
Prodej bytu 2+1, Frýdlant and Ostravicí,
cena: 3.240.000,-Kč ... [ Více info ]
Pronájem bytu 2+1, Frýdek - Místek,
cena: 11.000,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Prodej RD, Václavovice,
cena: 6.200.000,-Kč. ... [ Více info ]
Pronájem kancelář. prostoru, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 10.500,-Kč/měs... ... [ Více info ]
Pronájem sezónního stánku, Ostravice,
cena: 5.500,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem výrobního prostoru, Frýdlant nad Ostravicí,
cena: 150,-Kč/m2.. ... [ Více info ]
Pronájem kancelářského prostoru, Frýdland nad Ostravicí,
cena: 6.900,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem kancelářského prostoru, Frýdland nad Ostravicí,
cena: 5.500,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Pronájem rohového stánku, Ostravice,
cena: 5.500,-Kč/měs. ... [ Více info ]
Reference
- Reference klientů potvrzují kvalitu odvedené práce makléřů M&H Reality

Stránka [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] Další
  


Důležité znění pro sekci REFERENCE
Reference klientů nebo klienta jsou svobodnou a dobrovolnou vůli každého klienta, nebo klientů, aby se svobodně a dobrovolně vyjádřil/li, rozhodl/li, jak byl/li klient/ti spokojen/ni s odvedenou činnosti zprostředkovatele prodeje nemovitých věcí, nebo s činnosti zprostředkovatele nájmu nemovitých věcí, nebo s činnosti zprostředkovatele podnájmu nemovitých věcí s jeho jednáním, projednáváním a řešením celého obchodního případu, a také jak byl spokojen se sjednanými službami zprostředkovatele pana Rostislava Mužíka, nebo paní Ivety Mužíkové. Každá reference klienta/tů je vyjádřením svobodné vůle a dobrovolné vůle každého klienta/tů napsanou zprostředkovateli ve věci zprostředkování prodeje nemovitých věcí, ve věci zprostředkování nájmu nebo podnájmu nemovitých věcí.
S paní Mužíkovou mám jen tu nejlepší zkušenost, a to jak při prodeji, tak při pronájmu nemovitosti. Perfektní servis, profesionalita, lidský přístup a vstřícná komunikace. S panem Mužíkem tvoří dokonalý M&H Reality tým. Srdečně děkuji a doporučuji.
Pavlína R.
Dobrý den, pane Mužík, chtěla bych Vám moc poděkovat za velice milé a vstřícné jednání při prodeji rodinného domu ve Skalici. Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Ještě jednou moc děkuji. I. M
Dobrý den p. Mužík,
chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci a přeji hodně pohody v další práci Vám i vaší paní. Zdravím taky pana advokáta.
Alena R.
Paní Mužíková, pane Mužíku, chci jen oznámit, že peníze přišly na účet, a tím poděkovat za zprostředkování.
S taťkou přejeme také pevné zdraví! J.Š.
S čistým svědomím můžu jen chválit. M&H Reality jsou úplně jíné než ostatní realitky. 3 realitky (od rodinné až po tu největší) nebyly schopné (spíš se jim nechtělo řešit nic navíc) za 1 rok odprodat 1/2 nemovitosti na Ostravici.
Jednalo se o změnu na 2 bytové jednotky, díky tomu se prodej uskutečnil. M&H Reality to zvládly vřádech měsíců i v téhle °pomatené době Mlčící°.Vážení manželé Mužíkovi, mockrát děkuji za vaši profesionalitu, vstřícnost, odbornost a ochotu.Mgr. Strakoš, Ing. Buďo a manželé Smelíkovi se taky podíleli na tomto prodeji a tímto jim taky moc děkuju. Přeji pěkné Vánoce, v novém roce spoustu spokojených klientů a hlavně štěstí a zdraví.
Jan S., Lubno
Jste skvělá RK a jsem velmi rád, že jsem měl možnost vás poznat.
Ing.H.M.
Milá Ivetko,
děkuji vám oběma za precizně odvedenou práci, poděkuji určitě osobně a doufám, že se navzájem neztratíme, to nesmíme dopustit.
J.M.
Děkuji manž. Mužíkovým z M&H Reality za zodpovědný a profesionalní přístup při prodeji pozemku ve Frýdku-Mistku. S.P.
S.P.
Dobrý deň,
dnešným dňom bolo na mňa a na manželku prevedené vlastnícke právo k pozemku Janovice. Týmto by som Vám chcel poďakovať za bezproblémový priebeh od nášho prvého stretnutia až po podpisy zmlúv atd. čo sa týka prevodu nehnuteľnosti. Do budúcna možem určite len doporučiť Vašu RK. A ja sám, v prípade potreby, by som sa nebál budúcej spolupráce. S priateľským pozdravom a s prianím krásných sviatkov.
Manželia Č.
Asi před pěti měsíci jsme s manželem oslovili realitní kancelář M&H Reality z důvodu pronájmu části našeho rodinného domu. Panu Mužíkovi jsme sdělili požadavky, které máme. Po té jsme se již o nic nestarali. Pan Mužík nás ve velmi krátké době oslovil, že má osobu, která má zájem o náš podnájem. Vzápětí do vyjednávání vstoupila i jeho žena. Souhra obou byla profesionální, každý měl svoji roli v jednání a vše probíhalo bez jakýchkoliv problému. Oba nám vycházeli vstříc a každá otázka, kterou jsme na ně měli byla srozumitelně a odborně zodpovězena. Po celou dobu nám byli ve všem nápomocní. Nyní uplynulo, jak jsem již výše uváděla pět měsíců, kdy jsme začali pronajímat část našeho rodinného domu a nenastaly žádné problémy. Touto cestou bych chtěla manželům Mužíkovým od srdce poděkovat, za profesionální přístup. Jestli budu někdy v budoucnu potřebovat prodat, koupit nebo opět pronajmou nemovitost, vím s jistotou, že znovu oslovím realitní kancelář M&H Reality, kde z vlastní zkušenosti mohu potvrdit její nadstandardní služby a profesionální přístup ke klientům.
Moc krát děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. SR
Paní Mužíková. Děkuji za zprostředkování prodeje chaloupky. Bude li v budoucnu příležitost, obrátime se na vaši M H Reality.
Krásný advent a vánoční svátky. Ch. R.
Po zkušenostech s jinými realitními kancelářemi, musím vyzdvihnout práci manželů Mužíkových, kterým se povedlo prodat mé pozemky. Jejich přístup a profesionalita mě oslovila a můžu jen doporučit. Přeji jim hodně úspěchů v práci a spokojených klientů jako jsem byl já.
Spokojený klient D.P.
Chci poděkovat a jsem velmi spokojen s realitní kanceláří Frýdlant nad Ostravicí vedenou panem Mužíkem a paní Mužíkovou při prodeji mé nemovitosti a koupi mého bytu, doporučuji i dalším klientům.
Josef H. Čeladná
Před několika léty jsem prodával nemovitost přes tuto realitní kancelář a jak šel čas tak jsem opět využil služeb této realitní kanceláře a pan Mužík měl rychlé a spolehlivé jednání a byla velice dobrá spolupráce. Opět bych chtěl pochválit p. Mužíkovou její rychlé jednání 100% ji důvěřuji !!!
Děkuji Tomáš V.
Dobrý den paní Mužíková,
byla jsem s Vámi moc spokojená. Děkuji za Vaši vstřícnost,ochotu a také trpělivost. Mohu Vás jen doporučit.
J.F.
Dobrý den, děkují za zprostředkování prodeje mého bytu. Vaše služby byly výborné. Děkují za spolupráci.
J.V.
Byl jsem spokojený se službami realitní kanceláře. Jednání bylo rychlé ke spokojenosti všech zúčastněných. Můžu každému doporučit služby této RK.
Spokojený klient J.K.
Dobrý den, pane Mužíku,
jelikož jsme byly s Vaším přístupem při prodeji bytu velice spokojené, dovolujeme si poslat recenzi na Vaši osobu a prosíme o její uveřejnění na Vašich stránkách RK.
Při prodeji mého bytu jsem byla nadmíru spokojená s panem Rostislavem Mužíkem. Již od prvotního osobního jednání jsem nabyla dojmu, že se jedná o profesionála na svém místě, což se mi v průběhu našich setkání jen potvrdilo. Kdykoli jsem se na něj telefonicky obrátila, na vše mi trpělivě a ochotně odpověděl. Prodej bytu proběhl v krátkém časovém termínu a za plné spokojenosti všech zúčastněných. Pan makléř má velice lidský a osobitý přístup, seriózní chování a v neposlední řadě osobní charisma, proto jej mohu jen doporučit. Ještě jednou děkuji. Alena A.
Děkuji, s pozdravem Alena A. a Martina M.
Dekuji Vam pani Muzikova,
velmi dobre jsme ocenili osobni i profesionalni pristup k prodeji naseho pozemku, a jsme vam vdecni za informace v realnim case.
Zdravime vas srdecne Eva L., Francie
Děkuji manželům Mužíkovým za zprostředkování prodeje nemovitosti. Vše proběhlo na profesionální, seriózní a zároveň přátelské úrovni. Panu Mužíkovi za upřímný a lidský přístup ke mně jako ke klientovi, ale i k zájemcům. Paní Mužíkové za vyřizování formalit, které probíhalo vždy neprodleně s postupným informováním o stavu. Právní servis, včetně úschovy finanční částky, zajištěn panem advokátem Strakošem měl vždy bezproblémový průběh. Realitní kancelář mohu upřímně doporučit a s důvěrou se opět obrátit na její služby.
Renata V. Frýdek - Místek
Mnohokrát děkuji za příkladnou spolupráci a přeji Vám krásný adventní čas.
Srdečně zdraví Magda. Ž. Ostrava
Chtěli bychom poděkovat manželům Mužíkovým za pomoc při prodeji rodinného domu a koupi bytu za všechnu tu starost s vyřizováním.Bez jejich pomoci by jsme to těžko zvládli. Je kolem toho spoustu vyřizování a starostí. Jejich ochota, příjemné vystupování a poradit lidem je u nich opravdu srdečná. Vřele doporučujeme každému kdo potřebuje pomoct s prodejem nebo koupi nemovitosti obrátit se na tuto realitku k manželům Mužíkovým.
Děkujeme Karel a Věra z Ostravice
Poděkování
Děkuji manželům Mužíkovým za excelentní jednání při prodeji bytu. Jejich přístup byl vysoce profesionální. Ostatně udělení certifikátu "Prověřená společnost" je důkazem kvality této realitní kanceláře. Můj dík patří také panu advokátu Mgr.Strakošovi.
Karešová, Frýdlant nad Ostravicí
Mohu doporučit.Srdečné, vstřícné a férové jednání.
Petr Neumann
Když člověk potřebuje prodat a koupit, velkým nepřítelem je čas.Čas jsou peníze a peníze jsou občas.Když se zdálo, že mi obojí utíká-obrátila jsem se na pana Mužíka. Pověst o něm nelhala, za 6 týdnů! vyřídil co jsem potřebovala. Všechno už je za náma a já teď budu jeho chodící reklama.
Spokojená klientka Michnová Anna, Frýdlant n./O.
Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat paní Mužíkové za poskytnutí služeb a informací při koupi bytu. Realitní kancelář M&H mi poskytla nejen profesionální přístup jako ke klientovi, ale také i víceméně pomohla vést mě samotnou a organizačně mě informovat. Přes veškeré papírování, vyřizování jsem se utápěla ve zmatku, ale díky kvalitnímu přístupu a připomínání paní Mužíkové, jako nezkušený klient jsem vyvázla se zdravým rozumem.... Děkuji moc.
Klientka, Hana Kotulová, Čeladná
Dobrý den Pane a Paní Mužíkovi, chtěli bychom vám velice poděkovat za pomoc ohledně prodeje rodinného domu.Váš přístup byl velice profesionální a rychlý ve všech směrech a jsme velice rádi, že jsme se obrátili právě na vás. Všem Vás můžu jen vřele doporučit. Děkujeme moc :-).
Frydlant n.O., Samajovi
Dekuji za prikladny prodej nemovitosti ve Vidci-doporucuji vsem.
Krupa Libor, Zubri
Děkuji za perfektní servis při koupi chaty a za Váš profesionální a zároveň příjemný přístup. Na Vaše stránky určitě přidám pozitivní komentář.Ještě jednou děkuji za spolupráci a přeji hodně osobních i pracovních úspěchů.
Mgr.Dagmar Děcká
Vážení paní a pane Mužíkovi,
děkujeme Vám za rychlý a bezproblémový prodej naší chaty v Kunčicích pod Ondřejníkem. Seznámili jsme se před 6.léty když prodávali chatu naši sousedé. Líbil se nám Váš přístup k zákaznílům. Protože jsme už tenkrát uvažovali o prodeji uschovali jsme si vaši navštívnku. Když nastal čas chatu prodat, obrátili jsme se na Vás a nelitovali jsme toho. Prodej proběhl rychle k naši plné spokojenosti.Každému, kdo by se na nás s nějakým dotazem obrátil, bychom Vás vřele doporučili. Rádi na Vás vzpomínáme a loučíme se.
S pozdravem manželé Dobiášovi, Frýdek-Místek
„Cíleně jsem pro prodej své chaty v Beskydech hledal menší lokální realitní kancelář, jako první jsem oslovil M&H Reality. Tato volba se určitě oplatila. Od počátku upřímné a nevtíravé jednání, součinnost při dořešení některých právních aspektů a ve finále veškerá potřebná péče při realizaci obchodu. Za mě určitě doporučuji!
Ing.Tomáš Galus
Dobrý večer paní Mužíková.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš skvělý přístup a podporu při řešení našich dotazů ohledně průběhu koupě již naši chaty v Metylovicích.
Kdyby Vaše realitní kancelář byla restaurace, máte určitě Michelinskou hviezduUsmívající se.
S přáním hodně dalších úspěchů v podnikání
manž. Dohňanští
Vážená paní Mužíková, vážený pane Mužíku,
děkuji Vám za rychlost a seriózní přístup při zprostředkování prodeje pozemku mého otce. S pozdravem
Marie Gřundělová
Děkuji paní Mužíkové a panu Mužíkovi za naprosto profesionální průběh prodeje mé nemovitosti. Už poněkolikáté jsem spolupracovala s realitní kanceláří M&H a opět k mé naprosté spokojenosti. Paní Mužíková má přehled, její znalosti realitní i právní problematiky jsou vynikající. Když máte ji, právnika potřebovat nebudete. Děkuji
Jana Baňková
Dobrý večer, chtěla bych touto cestou poděkovat za provedení prodeje mé nemovitosti.
Zdraví Jana Švrčinová
Děkuji za velmi kvalitní služby Vaší firmy při prodeji našeho bytu ve Frýdlantě nad Ostravicí,byli jsme s vaší prací velmi spokojeni a rozhodně můžeme Vaši firmu doporučit všem zájemcům o prodej či koupi nemovitosti.
S pozdravem Václav Jakubec
Realitní kancelář M&H Reality je velice solidní a důvěryhodná, jsem s ní velice spokojený, umí poradit, ukázat, napsat atd. Prodali mi už chatu a byt, dal bych jim 1*.Škoda že u nás není víc takových RK.
Tomáš Večeřa, Frýdlant nad Ostravicí
Dobrý den,
chtěl bych Vám a Vaší realitní kanceláři moc poděkovat za vysoce profesionální přístup a práci při zprostředkování koupě dnes už naší nemovitosti a oceňuji také Váš smysl pro humor a nadhled.
Děkujeme celá rodina Fryntova, Frýdlant nad Ostravicí
Děkujeme manželům Mužíkovým za zprostředkování prodeje domu. Já i můj syn jsme rádi, že po víc jak půl roce vytrvalé práce realitní kanceláře se uskutečnil prodej ke spokojenosti všech zůčastněných stran. Díky též za seriozní a profesionální přístup, včetně vyřešení bytové situace mého syna. M&H Reality mohu určitě všem doporučit.
Z. Lojkásek, Ostravice
Vážená paní Mužíková,
dovolte mi proto při této příležitosti jménem prodávajících, tedy kromě mne i jménem manželky, sestry a švagra, upřímně poděkovat Vám i Vašemu panu manželovi za bezproblémový celý proces prodeje i za užitečné rady během něj. Přejeme Vám a celé Vaší rodině nyní i do budoucna všechno nejlepší a všem úspěchy jak v práci, tak v osobním životě. Mějte se moc krásně. S podzravem
Ing.Dušan Stabryn
Vážení manželé Mužíkovi,
Váš přístup po celou dobu sjednávání koupi bytu, rychlé a perfektně naplánované jednotlivé kroky při přepisu bytu včetně právního servisu i advokátní úschovy nás přesvědčil o Vaší profesionalitě a věrohodnosti Vaší realitní kanceláře. Moc děkujeme
Jarmila a Ivan Vojkovští, Frenštát pod Radhoštěm
Jsem velice spokojena za služby poskytnuté M&H Reality, svůj byt jsem prodala za plnou cenu, advokátní služby dobře, rychle vyřízené.
Děkuji Badová, Frýdlant


Statistika návštěvnosti
Celkem: 1991627
Dnes: 71 Včera: 87 Týden: 672 Měsíc: 2904